Instantly recognisable, endlessly fun, and perfect for standing out while pretending to blend in.
What makes it awesome:
Perfect for:
Size: Adult - men's small - see size chart for more information
Pro tip: Hide in plain sight, strike a pose, and let the games begin!
Get ready to be spotted… or not. The fun is in the search!
Easily coordinated with our range of other costume accessories.
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 12608-01 |
| Barcode # | 6130012608018 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.003108000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Instantly recognisable, endlessly fun, and perfect for standing out while pretending to blend in.
What makes it awesome:
Perfect for:
Size: Adult - men's small - see size chart for more information
Pro tip: Hide in plain sight, strike a pose, and let the games begin!
Get ready to be spotted… or not. The fun is in the search!
Easily coordinated with our range of other costume accessories.
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 12608-01 |
| Barcode # | 6130012608018 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.003108000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.