Designed for durability and ease of use, the flag includes reinforced eyelets for secure hanging.
The powerful imagery and message make it a fitting way to honour and remember those who served.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Pair with remembrance flowers and wreaths to create a simple and meaningful tribute display.
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | SOU10012 |
| Barcode # | 9356758104714 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Designed for durability and ease of use, the flag includes reinforced eyelets for secure hanging.
The powerful imagery and message make it a fitting way to honour and remember those who served.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Pair with remembrance flowers and wreaths to create a simple and meaningful tribute display.
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | SOU10012 |
| Barcode # | 9356758104714 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.