Featuring the iconic blue and white stripes with the Sun of May, it’s perfect for football fans, events and cultural celebrations.
Crafted from durable synthetic fabric, this flag is easy to wave, hang or wear as part of a supporter outfit.
Images and colours are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 13236 |
| Barcode # | 6130000132365 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000396000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring the iconic blue and white stripes with the Sun of May, it’s perfect for football fans, events and cultural celebrations.
Crafted from durable synthetic fabric, this flag is easy to wave, hang or wear as part of a supporter outfit.
Images and colours are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 13236 |
| Barcode # | 6130000132365 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000396000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.