Featuring metallic red, blue and silver strands, along with mini Australian flags and star accents, this eye-catching decoration is perfect for brightening up your party table.
Compact yet vibrant, it makes an ideal centrepiece for Australia Day celebrations, BBQs, and themed events, bringing colour and movement to your setup.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our Australia Day tableware & decorations to create a vibrant, coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PAR4333 |
| Barcode # | 9328195140693 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.002600000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring metallic red, blue and silver strands, along with mini Australian flags and star accents, this eye-catching decoration is perfect for brightening up your party table.
Compact yet vibrant, it makes an ideal centrepiece for Australia Day celebrations, BBQs, and themed events, bringing colour and movement to your setup.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our Australia Day tableware & decorations to create a vibrant, coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PAR4333 |
| Barcode # | 9328195140693 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.002600000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.