Perfect for birthdays, baby showers, parties and more, this banner will look great displayed at the party entrance, within the main party space or as a fabulous addition to a photo booth setting - add some balloon arrangements or a balloon garland for added effect!
It is made from durable cardstock triangles, printed with pink & metallic gold dots and an eye-catching gold border, attached to a pink fabric ribbon.
Style with our other party supplies and decorations for a truly memorable event.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 608137 |
| Barcode # | 6972382841516 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000342000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Perfect for birthdays, baby showers, parties and more, this banner will look great displayed at the party entrance, within the main party space or as a fabulous addition to a photo booth setting - add some balloon arrangements or a balloon garland for added effect!
It is made from durable cardstock triangles, printed with pink & metallic gold dots and an eye-catching gold border, attached to a pink fabric ribbon.
Style with our other party supplies and decorations for a truly memorable event.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 608137 |
| Barcode # | 6972382841516 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000342000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.