Step up your costume game with these eye-catching black and white striped tights—the perfect mix of playful and edgy style!
These tights instantly transform any outfit, adding a fun, theatrical vibe that stands out from the crowd. Easy to pair and super versatile, they’re a costume essential!
Features:
Perfect For:
Whether you’re going spooky, quirky, or classic—these striped tights are the perfect finishing touch!
Style with our other costume items and accessories to make your outfit truly memorable & unique. (Other items sold separately)
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 15216-01 |
| Barcode # | 6130015216012 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000528000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Step up your costume game with these eye-catching black and white striped tights—the perfect mix of playful and edgy style!
These tights instantly transform any outfit, adding a fun, theatrical vibe that stands out from the crowd. Easy to pair and super versatile, they’re a costume essential!
Features:
Perfect For:
Whether you’re going spooky, quirky, or classic—these striped tights are the perfect finishing touch!
Style with our other costume items and accessories to make your outfit truly memorable & unique. (Other items sold separately)
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 15216-01 |
| Barcode # | 6130015216012 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000528000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.