Featuring an ocean-inspired design, these napkins are perfect for beach parties, seafood nights and summer entertaining.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, they are ideal for serving food, cleaning up spills and adding a fun marine touch to your table setting.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our coastal and ocean-themed tableware to create a fun, coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop & through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0400 |
| Barcode # | 9356758005684 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring an ocean-inspired design, these napkins are perfect for beach parties, seafood nights and summer entertaining.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, they are ideal for serving food, cleaning up spills and adding a fun marine touch to your table setting.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our coastal and ocean-themed tableware to create a fun, coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop & through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0400 |
| Barcode # | 9356758005684 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.