Perfect for any age birthday!
This versatile banner can be displayed on a wall, bannister or railing - hang from trees, decks or fences for outdoor parties - add to your photo booth, balloon garland or backdrop display for added colour - the only limit is your imagination!
Coordinate with our range of other decorations and party supplies to make your event truly special and give your guests an unforgettable party experience!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 608261 |
| Barcode # | 6972382849390 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Perfect for any age birthday!
This versatile banner can be displayed on a wall, bannister or railing - hang from trees, decks or fences for outdoor parties - add to your photo booth, balloon garland or backdrop display for added colour - the only limit is your imagination!
Coordinate with our range of other decorations and party supplies to make your event truly special and give your guests an unforgettable party experience!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 608261 |
| Barcode # | 6972382849390 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.