Be bold. Be free. Be Luffy.
Whether you're chasing treasure or just good vibes, this costume lets you transform into the fearless captain Monkey D. Luffy, the future Pirate King!
This is the perfect outfit for fans ready to conquer the Grand Line or to just steal the show at your next event.
Features:
What makes it awesome:
Perfect for:
Includes: Shirt, pants, sash & hat
Size: Child large – approx. 7-8 years – see size chart for additional information
Grab yours now and start your adventure!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP29535-L |
| Barcode # | 9336011329542 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001664000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Be bold. Be free. Be Luffy.
Whether you're chasing treasure or just good vibes, this costume lets you transform into the fearless captain Monkey D. Luffy, the future Pirate King!
This is the perfect outfit for fans ready to conquer the Grand Line or to just steal the show at your next event.
Features:
What makes it awesome:
Perfect for:
Includes: Shirt, pants, sash & hat
Size: Child large – approx. 7-8 years – see size chart for additional information
Grab yours now and start your adventure!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP29535-L |
| Barcode # | 9336011329542 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001664000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.