Featuring deluxe fabric, elegant trims and signature green ears, this costume is perfect for Halloween, Book Week, Princess, Shrek themes and more!
The pack contains:
Easily coordinated with our other costume accessories.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 13196-01 |
| Barcode # | 6130013196019 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.003108000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring deluxe fabric, elegant trims and signature green ears, this costume is perfect for Halloween, Book Week, Princess, Shrek themes and more!
The pack contains:
Easily coordinated with our other costume accessories.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 13196-01 |
| Barcode # | 6130013196019 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.003108000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.