Bring the charm and bravery of Judy Hopps from Zootopia to life with this adorable and heroic costume!
Features:
Why They’ll Love It:
Perfect For:
Includes: Dress, belt, headband, stockings
Size: Child - XX large - approx. age 10-12 years - see size chart for more information
Let your little bunny hop into action and save the day in style!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP95776-XXL |
| Barcode # | 9336011381052 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.004160000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Bring the charm and bravery of Judy Hopps from Zootopia to life with this adorable and heroic costume!
Features:
Why They’ll Love It:
Perfect For:
Includes: Dress, belt, headband, stockings
Size: Child - XX large - approx. age 10-12 years - see size chart for more information
Let your little bunny hop into action and save the day in style!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP95776-XXL |
| Barcode # | 9336011381052 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.004160000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.