Featuring a rich red cape, shining gold crown, and royal belt, this look brings storybook magic to life.
Features:
Why they’ll love it:
Perfect for:
Includes: Cape, crown & belt
Size: Child - one size
All hail the king or queen - let the adventure begin!
Style with our range of costume accessories for a look that is uniquely you!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP14753-ONESIZE |
| Barcode # | 9336011379387 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002496000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring a rich red cape, shining gold crown, and royal belt, this look brings storybook magic to life.
Features:
Why they’ll love it:
Perfect for:
Includes: Cape, crown & belt
Size: Child - one size
All hail the king or queen - let the adventure begin!
Style with our range of costume accessories for a look that is uniquely you!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP14753-ONESIZE |
| Barcode # | 9336011379387 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002496000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.