Get ready to move at lightning speed and save the day with this electrifying superhero outfit inspired by The Flash!
Fast, fun, and full of energy—this costume is made for young heroes ready to save the day!
Features:
Why You’ll Love It:
Perfect for:
Includes: Jumpsuit & hood
Size: Child large – approx. 7-8 years – see size chart for additional information
Transform into the fastest hero alive and steal the spotlight!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP95639-L |
| Barcode # | 9336011395653 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001664000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Get ready to move at lightning speed and save the day with this electrifying superhero outfit inspired by The Flash!
Fast, fun, and full of energy—this costume is made for young heroes ready to save the day!
Features:
Why You’ll Love It:
Perfect for:
Includes: Jumpsuit & hood
Size: Child large – approx. 7-8 years – see size chart for additional information
Transform into the fastest hero alive and steal the spotlight!
Available to purchase in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | PP95639-L |
| Barcode # | 9336011395653 |
| Brand | Party Planet |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001664000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.