Featuring a vibrant mix of floral motifs including tulips, daisies, cornflowers, daffodils & poppies with a sprinkling of butterflies, these napkins are perfect for adding a cheerful and lively touch to parties, garden gatherings and everyday entertaining.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, these napkins are both practical and decorative—ideal for serving food, handling spills, and enhancing your table setting.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our floral tableware and decorations to create a bright and coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop & through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0403 |
| Barcode # | 9356758033748 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring a vibrant mix of floral motifs including tulips, daisies, cornflowers, daffodils & poppies with a sprinkling of butterflies, these napkins are perfect for adding a cheerful and lively touch to parties, garden gatherings and everyday entertaining.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, these napkins are both practical and decorative—ideal for serving food, handling spills, and enhancing your table setting.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our floral tableware and decorations to create a bright and coordinated party setup.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop & through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0403 |
| Barcode # | 9356758033748 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.