Featuring padded metallic red horns with fluffy red trim and mounted on a comfortable fabric covered headband, this fun accessory adds the perfect finishing touch to Halloween outfits, themed parties and fancy dress costumes.
Designed in an adult one size fits most style, it’s lightweight and easy to wear for parties, stage performances and festive celebrations.
Perfect for creating playful, spooky or mischievous costume looks.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | 14771 |
| Barcode # | 6130000147710 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000546000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring padded metallic red horns with fluffy red trim and mounted on a comfortable fabric covered headband, this fun accessory adds the perfect finishing touch to Halloween outfits, themed parties and fancy dress costumes.
Designed in an adult one size fits most style, it’s lightweight and easy to wear for parties, stage performances and festive celebrations.
Perfect for creating playful, spooky or mischievous costume looks.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | 14771 |
| Barcode # | 6130000147710 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000546000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.