Featuring a soft lilac background with Minnie Mouse in a range of cute poses, this charming wrapping paper is decorated with butterflies, ladybugs and flowers for a fun and colourful finish.
Made from quality FSC certified paper supporting responsible forestry, this gift wrap is perfect for beautifully presenting birthday presents, party gifts and special surprises for Disney fans.
Ideal for kids birthdays, baby gifts, themed celebrations and Minnie Mouse party occasions.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | WEW1526 |
| Barcode # | 9313559843747 |
| Brand | Design Group |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring a soft lilac background with Minnie Mouse in a range of cute poses, this charming wrapping paper is decorated with butterflies, ladybugs and flowers for a fun and colourful finish.
Made from quality FSC certified paper supporting responsible forestry, this gift wrap is perfect for beautifully presenting birthday presents, party gifts and special surprises for Disney fans.
Ideal for kids birthdays, baby gifts, themed celebrations and Minnie Mouse party occasions.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | WEW1526 |
| Barcode # | 9313559843747 |
| Brand | Design Group |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.