Perfect for birthdays, festivals, concerts, sleepovers and party favours, these glow sticks are easy to activate and provide glowing fun for hours.
Each pack includes 20 glow sticks and 20 plastic connectors so you can quickly create colourful glow bracelets for party guests and event activities. Simply bend the glow stick gently and shake until the entire stick is glowing.
Great for night events, party bags, dance parties and glow themed celebrations.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | E11693 |
| Barcode # | 9313559789182 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Perfect for birthdays, festivals, concerts, sleepovers and party favours, these glow sticks are easy to activate and provide glowing fun for hours.
Each pack includes 20 glow sticks and 20 plastic connectors so you can quickly create colourful glow bracelets for party guests and event activities. Simply bend the glow stick gently and shake until the entire stick is glowing.
Great for night events, party bags, dance parties and glow themed celebrations.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | E11693 |
| Barcode # | 9313559789182 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.