Individually wrapped in bright green wrappers, these chewy chocolate filled candies are perfect for Christmas events, St Patrick’s Day celebrations, Halloween parties and themed lolly buffets.
Packed in a 1kg bag with approximately 200 pieces, these gluten free and halal treats are great for sharing, decorating candy tables and filling party bowls.
Perfect for festive occasions and colourful party displays.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
IMPORTANT SHIPPING POLICY
| SKU | CEGREEN |
| Barcode # | 9324808002990 |
| Brand | Sweet Treats |
| Shipping Weight | 1.0600kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001827000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Individually wrapped in bright green wrappers, these chewy chocolate filled candies are perfect for Christmas events, St Patrick’s Day celebrations, Halloween parties and themed lolly buffets.
Packed in a 1kg bag with approximately 200 pieces, these gluten free and halal treats are great for sharing, decorating candy tables and filling party bowls.
Perfect for festive occasions and colourful party displays.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
IMPORTANT SHIPPING POLICY
| SKU | CEGREEN |
| Barcode # | 9324808002990 |
| Brand | Sweet Treats |
| Shipping Weight | 1.0600kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001827000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.