Featuring an intense expression with moulded black hair, detailed eyebrows, and exposed teeth, this mask delivers a powerful character look.
Designed for comfort and ease of wear, it includes eye holes for visibility, a mouth opening for breathability and a secure elastic strap to keep the mask in place during use.
This mask is ideal for anyone wanting a strong superhero or monster-inspired appearance without the need for makeup.
Images,colours & designs are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 16896 |
| Barcode # | 6130000168968 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.003388000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring an intense expression with moulded black hair, detailed eyebrows, and exposed teeth, this mask delivers a powerful character look.
Designed for comfort and ease of wear, it includes eye holes for visibility, a mouth opening for breathability and a secure elastic strap to keep the mask in place during use.
This mask is ideal for anyone wanting a strong superhero or monster-inspired appearance without the need for makeup.
Images,colours & designs are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 16896 |
| Barcode # | 6130000168968 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.003388000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.