Featuring a shiny metallic gold finish, this elegant candle is perfect for birthdays, anniversaries and milestone celebrations.
Designed with an attached holder for easy placement, this candle creates a standout cake decoration for parties of all ages. Mix and match with other number candles to create any age or special date combination.
Perfect for birthday cakes, anniversary desserts and celebration displays.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | E6125 |
| Barcode # | 9313559526244 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000324000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring a shiny metallic gold finish, this elegant candle is perfect for birthdays, anniversaries and milestone celebrations.
Designed with an attached holder for easy placement, this candle creates a standout cake decoration for parties of all ages. Mix and match with other number candles to create any age or special date combination.
Perfect for birthday cakes, anniversary desserts and celebration displays.
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | E6125 |
| Barcode # | 9313559526244 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000324000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.