Designed as a large, eye-catching prop, this clock pendant is perfect for themed events, cosplay and theatrical performances. With its vintage-style face and gold finish, it captures the whimsical feel of a timepiece straight out of a fantasy world.
Lightweight and comfortable to wear, it comes with a necklace chain so you can easily complete your costume look.
Images,colours & designs are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 16068 |
| Barcode # | 6130000160689 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002116000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Designed as a large, eye-catching prop, this clock pendant is perfect for themed events, cosplay and theatrical performances. With its vintage-style face and gold finish, it captures the whimsical feel of a timepiece straight out of a fantasy world.
Lightweight and comfortable to wear, it comes with a necklace chain so you can easily complete your costume look.
Images,colours & designs are shown as a guide only and may vary depending on screen settings and device display. We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur.
All measurements are approximate.
| SKU | 16068 |
| Barcode # | 6130000160689 |
| Brand | JD Party |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002116000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.