Featuring a beautiful design of delicate flowers, butterflies, and the iconic Eiffel Tower, these napkins are perfect for adding charm and sophistication to any occasion.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, they are ideal for serving food, cleaning up spills, and enhancing your party décor with a stylish Paris theme.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our Paris-themed tableware and decorations to create a chic, coordinated party setting.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0052 |
| Barcode # | 9356758005554 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Featuring a beautiful design of delicate flowers, butterflies, and the iconic Eiffel Tower, these napkins are perfect for adding charm and sophistication to any occasion.
Made from soft and absorbent 2-ply paper, they are ideal for serving food, cleaning up spills, and enhancing your party décor with a stylish Paris theme.
Why You’ll Love It:
Key Features:
Perfect For:
Mix and match with our Paris-themed tableware and decorations to create a chic, coordinated party setting.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | NAP0052 |
| Barcode # | 9356758005554 |
| Brand | Gold Star |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000289000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.