Ideal for decorating your Easter Hat or for wearing to your Easter celebrations!
Easily coordinated with our range of other Easter party supplies.
Pink Easter Bunny Ears Hair Clips Features:
PLEASE NOTE:
| SKU | EA42312 |
| Barcode # | 9336011342312 |
| Brand | Oceana |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000247000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Ideal for decorating your Easter Hat or for wearing to your Easter celebrations!
Easily coordinated with our range of other Easter party supplies.
Pink Easter Bunny Ears Hair Clips Features:
PLEASE NOTE:
| SKU | EA42312 |
| Barcode # | 9336011342312 |
| Brand | Oceana |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000247000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.