Made from cardboard and decorated with pink fringed paper and decal stickers, this cheeky pinata is sure to be a big hit at your celebration!
FEATURES:
Easily coordinated with our other party supplies and available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
INSTRUCTIONS FOR USE:
PLEASE NOTE:
| SKU | 627268 |
| Barcode # | 6972382859580 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 9.000m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.930600000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Made from cardboard and decorated with pink fringed paper and decal stickers, this cheeky pinata is sure to be a big hit at your celebration!
FEATURES:
Easily coordinated with our other party supplies and available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
INSTRUCTIONS FOR USE:
PLEASE NOTE:
| SKU | 627268 |
| Barcode # | 6972382859580 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 9.000m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.930600000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.