Add a fun and vibrant finishing touch to your celebration with this rainbow paper confetti mix.
Featuring two classic shapes—16mm circles and 15mm stars—this colourful confetti is ideal for table decorations, party setups, and creative projects.
Lightweight and easy to scatter, it’s a simple way to elevate any event with bright, eye-catching colour.
Why You’ll Love It
Enhance your celebration with this bright, fun confetti!
PLEASE NOTE:
| SKU | E11273 |
| Barcode # | 9313559778438 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Add a fun and vibrant finishing touch to your celebration with this rainbow paper confetti mix.
Featuring two classic shapes—16mm circles and 15mm stars—this colourful confetti is ideal for table decorations, party setups, and creative projects.
Lightweight and easy to scatter, it’s a simple way to elevate any event with bright, eye-catching colour.
Why You’ll Love It
Enhance your celebration with this bright, fun confetti!
PLEASE NOTE:
| SKU | E11273 |
| Barcode # | 9313559778438 |
| Brand | Artwrap |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.