Elevate your drinks with this sleek margarita glass — the perfect blend of fun and function for any celebration.
Features:
Why you’ll love them:
Perfect for:
Serve up good vibes with every pour!
Match with our range of drinkware & party supplies for a truly memorable celebration!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 615243 |
| Barcode # | 6972382883738 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.002772000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Elevate your drinks with this sleek margarita glass — the perfect blend of fun and function for any celebration.
Features:
Why you’ll love them:
Perfect for:
Serve up good vibes with every pour!
Match with our range of drinkware & party supplies for a truly memorable celebration!
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 615243 |
| Barcode # | 6972382883738 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.002772000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.