Perfect for birthdays, hen's parties, 1970's & Disco themes, these fabulous straws will look amazing on your party table or would make a great addition to your guest party favour bags!
They are made from durable pink plastic and feature a fun spiral design and a decorative disco ball attachment.
Style with our other party supplies and decorations for a memorable event.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 618224 |
| Barcode # | 6972382887040 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Perfect for birthdays, hen's parties, 1970's & Disco themes, these fabulous straws will look amazing on your party table or would make a great addition to your guest party favour bags!
They are made from durable pink plastic and feature a fun spiral design and a decorative disco ball attachment.
Style with our other party supplies and decorations for a memorable event.
Available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 618224 |
| Barcode # | 6972382887040 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.