Head to your next party dressed as Dame Edna! Accecorize with the Dame Edna purple wig and even the Funny Man Flapper costume for a real laugh!
| SKU | DUAGLASSDE |
| Barcode # | 9337254005514 |
| Brand | Happytime |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Unit Of Measure | ea |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Head to your next party dressed as Dame Edna! Accecorize with the Dame Edna purple wig and even the Funny Man Flapper costume for a real laugh!
| SKU | DUAGLASSDE |
| Barcode # | 9337254005514 |
| Brand | Happytime |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Unit Of Measure | ea |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.