Perfect for sending supportive wishes, cheering up loved ones or adding a thoughtful touch to gift deliveries and celebrations. Suitable for both air and helium inflation, it works beautifully in balloon bouquets, care packages and decorative displays.
A heartfelt decoration for friends, family members and special occasions when you want to brighten someone’s day.
All balloons are supplied uninflated
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | 4116101 |
| Barcode # | 026635411615 |
| Brand | Anagram |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000266000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Perfect for sending supportive wishes, cheering up loved ones or adding a thoughtful touch to gift deliveries and celebrations. Suitable for both air and helium inflation, it works beautifully in balloon bouquets, care packages and decorative displays.
A heartfelt decoration for friends, family members and special occasions when you want to brighten someone’s day.
All balloons are supplied uninflated
Images/colours are shown as a guide only - design details and colours may change without notice
We aim to represent all products as accurately as possible, however variations may occur depending on screen settings and device display.
All measurements are approximate
| SKU | 4116101 |
| Barcode # | 026635411615 |
| Brand | Anagram |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000266000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.