The pack contain 5 individual candles - juicy yellow pineapples with green tops - perfect for your Hawaiian Luau, Tropical or Summer themed party.
Perfect for your celebration cake, donut tower, cupcakes, icecream or jelly cake and more!
Team with our other tropical themed party supplies for an unforgetable party experience!
These candles are perfect for your celebration and are available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 626051 |
| Barcode # | 6973584799483 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
The pack contain 5 individual candles - juicy yellow pineapples with green tops - perfect for your Hawaiian Luau, Tropical or Summer themed party.
Perfect for your celebration cake, donut tower, cupcakes, icecream or jelly cake and more!
Team with our other tropical themed party supplies for an unforgetable party experience!
These candles are perfect for your celebration and are available to purchase both in-store at our Newcastle shop and through our on-line store for pick-up or delivery.
PLEASE NOTE:
| SKU | 626051 |
| Barcode # | 6973584799483 |
| Brand | Party Maker |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Help other Shindigs users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
© 2003 - 2026 Shindigs. ABN: 51101315502.